درباره ما

درباره ما، فروشگاه اینترنتی رکاب فارسی اولین عرضه کننده تخصصی عمده و تک انواع رکاب های نقره مردانه، رکاب های نقره زنانه، پلاک آویز نقره زنانه، پلاک آویز نقره مردانه، رکاب های برنجی مردانه، رکاب های برنجی زنانه، پلاک های برنجی زنانه و سایر ملزومات ساخت جواهرات و زیورالات در فضای  اینترنت در ایران است. این فروشگاه در سال 1400 تاسیس گردید. 

درباره رکاب فارسی مرجع فروش انواع رکاب نقره مردانه و زنانه

در کارگاه رکاب فارسی تمامی محصولات با دقت و بصورت مجزا لاستیک کشی و پرداخت کاری نهایی می شوند تا بهترین کیفیت را داشته باشند و نسبت به سایر کارها متمایز و درخشان تر باشند.

کارگاه تولیدی رکاب فارسی

چرا رکاب فارسی را تاسیس کردیم ؟

همیشه نیاز منجر به تولید یا عرضه می شود. در طی 4 سال های گذشته یکی از نیاز های ما به عنوان یک گروه گوهر تراش خرید رکاب بود. چندین مشکل در خرید رکاب برای ما وجود داشت. مهم ترین مشکل صرف زمان و هزینه زیاد برای رفت و آمد در بازار بود که اصلا اقتصادی نبود.

با گسترش کسب و کارهای اینترنتی و افزایش تجربه بر آن شدیم تا اولین فروشگاه اینترنتی ملزومات ساخت زیورالات و جواهرات را راه اندازی کنیم. در صفحه درباره ما اتفاقات هر سال رکاب فارسی به عنوان بخشی از گذشته ما بروزرسانی می شود.

طراحی سایت در سایت 1401

از تاریخ 24 اردیبهشت تا 28 اردیبهشت سال 1401 برای طراحی سایت زمان گذاشتیم و سایت رسمی رکاب فارسی توسط خودمون بعد از تجربه چندین ساله در راه اندازی وب سایت طراحی شد و طی روز های آینده شروع به فعالیت خواهیم کرد. البته پیج اینستاگرام رکاب فارسی در اوایل اردیبهشت راه اندازی شد.

بعد از گذشت چند ماه اولیه تولیدات را در زمینه های مختلف از جمله رکاب نقره، پلاک نقره، پلاک های مخراجی همچنین متریال های مختلف از جمله برنج را تولید و اضافه کردیم. اکنون با داشتن بیش از 500 مدل قاب اولیه آماده پذیرش سفارشات در تیراژ بالا هستیم.

در تاریخ 30 آذر 1401 با توجه به نیاز برخی مشتریان در نرم افزار روبیکا و ایتا نیز اکانت خود را ایجاد کردیم تا بتوانیم پاسخگو همه مشتریان با هر نوع اپلیکیشنی باشیم. جهت ارتباط میتوانید با این شماره ( 09380513277 )در روبیا و ایتا با ما در ارتباط باشید.

یک سال از طراحی سایت گذشت

اکنون که در سال 1402 هستیم دو سال از شروع کار فروشگاه رکاب فارسی گذشته است. بعد از گذشت این مدت زمان رکاب فارسی یک خانواده بزرگ از گوهرتراشان و هنرمندان است. در این سال قصد ما تنوع دادن به مدل ها است.

در این سال ما بخش تبلیغات را به سایت اضافه کردیم. اگر شما هم در حوزه های مرتبط از جمله ابزارآلات،دستگاه های گوهرتراشی، فروش نگین و غیره دارید با ما در تماس باشید. برای ثبت سفارش میتوانید از طریق پیام رسان های روبیکا، ایتا، تلگرام، واتساپ و غیره سفارش خود را جهت تبلیغات در سایت ثبت بفرمایید.